مدل مو و آرایش

بهترین مدل مو برای مردان کچل

راه های بی قید و شرط زیادی وجود دارد که شما را خوب نشان بدهد، یکی از متمایز ترین ویژگی ها مردان طاس است.

بنابراین مردان طاس در فهرست سکسی ترین مردان قرار دارند. در ادامه به دلیل اینکه چرا طاس شوید و بهترین مدل موهای مردانه اشاره شده است.

چیزی که شما هستید

مردهایی که موهای شنا ریخته است مانند شاهزاده ویلیام، بیلی باب تورنتون و دونالد ترامپ، انقباض غیر ارادی ماهیچه دارند. اما این به معنا نیست که اگر موهای شما شروع به ریزش یا نازک شدن کردند، شما در آستانه ی کچل شدن هستید.

اگر هنوز موهای شما نریخته است، می توانید اقداماتی انجام دهید که می تواند طاس شدن شما را پنهان کند.

اولا، به کمک یک آرایشگر مشکل را بررسی کنیدف آنها می توانند همه ی زوایا را بررسی کنند و به شما بگویند مشکل شما چیست.

اگر شقیقه ی شما مشخص شد، شما دچار تغییر شده اید. دنیز رابینسون گفته است: “به این ترتیب می توانید کم شدن موی خود را موهای دیگر پنهان کنید.”

رابینسون اضافه کرده است: “به طور خلاصه، اگر موهای بیشتری در جلو داشته باشید و آن ها را بلند کنید می توانید روی قسمت های خالی سر بریزید.”

با این حال، او تاکید می کند که انتخاب این روش خطرناک است و اگر باد بوزد ممکن است راز شما را فاش کند. با این حال، این یک روش هوشمندانه است.

حمله ی داروهای پزشکی

استفاده از وازودیلاتور موضعی ممکن است تقویت مو را با مشکل رو به رو کند. مینوکسیدیل یکی از محبوب ترین گزینه ها است. قبل از اینکه به آرایشگاه بروید، اگر هر گونه دارویی مصرف می کنید با پزشک خود مشورت کنید.

کچل شدن

درحالی که استایل هوشمندانه و کمک های شیمیایی می توانند از میزان کاهش مو جلوگیری کنند، ممکن است زمانی برسد که مردان زیادی سرشان شبیه تخم مرغ شود.

رابینسون می گوید: “درمان ریزش ک فقط فرآیند را به تاخیر می اندازد، بنابراین مهم است برخی مواقع با آن مواجه شویم.”

موهای خود را با ماشین اصلاح کنید. موهای خود را بشورید، با حوله خشک کنید و سپس با درجه ی یک یا دو ماشین اصلاح موی خود را کوتاه کنید. برای صاف بودن بیشتر، با استفاده از کرم اصلاح یا روغن قبل از اصلاح سر خود را به آن آغشته کنید.

کمد حمام مردان

هنگامی که مردان کچل هالیوودی را مشاهده می کنید که بهترین مدل مو را دارند، شما هم می توانید در کابینت حمام خود چند محصول تقویت کننده ی مو بگذارید.

مرطوب کننده

از آنجایی که سر طاس هم مانند پوست درمعرض هوا قار دارد پس مانند سایر قسمت های بدن به مراقبت نیاز دارد و باید از مرطوب کننده استفاده کنید.

اگزفولیات

مانند بقیه ی بدن شما، یک سر طاس به سلول های مرده ی پوست خود نیاز دار. از هرچیزی که برای صورت تان استفاده می کنید حداقل یک بار در هفته روی سرتان هم استفاده کنید.

کرم ضد آفتاب

درمعرض خورشید بودن پوست سر نیاز به محافظت در برابر اشعه ی آفتاب دارد. استفاده از کرم ضدآفتاب در صبح و کرم مرطوب کننده در شب مورد نیاز است.

استایل مرد کچل

چارچوب چهره ی شما

اگر نمی توانید موهای خود را تقویت کنید و جلوی ریزش مو را بگیرید، چهره ی شما می تواند شکل دیگری بگیرد.

تلاش کنید تا تغییراتی ایجاد کنید که با آن احساس بهتری داشته باشید

با مو دیگر اعضای صورت مانند رنگ چشم، تناژ پوست و رنگ موی شما بیشتر به چشم می آید. به عنوان یک قاعده ی کلی، تناژهای تیره بپوشید.

می توانید کلاه بذارید و از آن به عنوان اکسسوری استفاده کنید.

از مردان جذاب راهنمایی بگیرید

به برخی از مردان معروف توجه کنید. تعدادی از آن ها می توانند به شما سرنخ بدهند که چگونه استایل خود را طراحی کنید.

رابینسون گفته است: “در هر صورت، اگر شما مطمئن هستید که از دیگران جذاب بیشتری خواهید داشت، بهتر است اقدام کنید.”

بهترین مدل مو برای مردان کچل
برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا