پوشاک

هفت روشی که شما را شبیه جیمز باند می کند

وقتی درمورد استایل مردان صحبت می کنید، هیچکس بهتر از جیمز باند نیست. سکسی و جذاب است و برای مردان بیش از نیم قرن یک الگو است. درشش دهه و با ۲۴ فیلم، او استایل ها را متحول کرده است.

هر مردی به دنبال این است که شبیه جیمز باند باشد، و این به این معنا است که فقط کت و شلوار را دنبال نمی کنند. او همچنین استاد لباس های تابستانی است. اگر شما می خواهید در کارائیب، شرق آسیا و یا آمریکای جنوبی زمان بگذرانید به لباس های تابستانی نیاز دارید.

برای تغییر کمدهای تابستانه با ما همراه باشید.

تی شرت های رنگ روشن

از تاندربال

درحالی که جیمز باند برای خیاط ها شناخته شده است، در اینجا نمونه های برای مدل های تابستانی ارائه شده است.

باند در بیشتر فیلم های خود درحال مبارزه بوده است و به نظر می رسد که بهانه ی خوبی برای پوشیدن این تی شرت و استراحت کنار آب است. این همچنین یک استعداد و ذوق برای ماه های تابستان است که دنبال شلوارک و صندل باشیم.

 

لباس سافاری

از مردی با اسلحه ی طلایی

درست است که تعداد کمی از مردان می توانند یک کت و شلوار سافاری بپوشند. درحالی که کانری در سال های دهه ی ۱۹۶۰ این مرد را به تصویر کشید.

با چهار جیب در جلو و نظامی کامل می شود اما بهترین روش برای به تصویر کشیدن این مرد کلاسیک است. در تابستان های گرم می توان آن را پوشید.

تی شرت پولو

از دکتر نو

این پررنگ ترین گزینه است، زمانی که ارسلا با بیکینی سفید از دریا ظاهر می شود، از صحنه ی کلاسیک فیلم گرفته شده است. درست همانطور که این صحنه بی انتها است، این تی شرت بی انتها به نظر می رسد. این به همان اندازه کامل و پیچیده است که شما همیشه در ساحل احساس خواهید کرد.

مایو

از تندربال

طراحی لباس های شنا به اندازه ی طراحی یک شلوار زمان بر هستند.

سویی شرت

از نمایش یک کشتن

یک قسمت نادر از وسایل ورزشی الهام گرفته از جیمز باند است و در ۱۹۸۰ طراحی شده است. در این فیلم، جیمز باند یک موقعیتی برای یک ظاهر متفاوت پیدا کرد. این فیلم در سنفرانسیسکو بازی شد و این لباس احساس لباس تابستانی را می دهد.

در نگاه اول، این استایل بسیار ساده و راحت است، اما برش و رنگ لباس یک حالت لباس ورزشی به آن می دهد.

تی شرت سافاری

از الماس ها برای همیشه

اگر می خواهید تابستان امسال مانند یک الماس بدرخشید، این لباس دقیقا همان چیزی است که نیاز دارید.

تی شرت سافاری اوایل دهه ی ۱۹۷۰ طراحی شد، با جیب بزرگ و یقه ی مناسب.

لباس خانگی

از دکتر نو

دکتر نو هنوز هم یکی از اصلی ترین فیلم های جیمز باند است. این لباس راحتی یک نمونه ی کامل است.  شلوارهای قدیمی خود را فراموش کنید، این لباس می تواند زیبا باشد و با آن در آپارتمان خود لذت ببرید.

هفت روشی که شما را شبیه جیمز باند می کند
برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا