پوشاک

مردان از فشن های زنانه چه چیزهایی یاد می گیرند

 

  • محدودیت کمتر و خلاقیت بیشتر

مردان قوانین زیادی درمورد لباس پوشیدن دارند. مردان به گزینه های زیادی نیاز ندارند، فقط به گزینه ی مناسب نیاز دارند.

زنان مشکلی ندارند که لباس رسی و راحتی را باهم بپوشند و محدودیت های کمتری دارند.

درمورد مردان هم می تواند به همان اندازه ساده باشد و لباس های مختلف را باهم ترکیب کنند. در انتخاب لباس هایتان کمی بیشتر تحقیق کنید و نتایج آن غافلگیر کننده خواهد بود.

  • داستان رنگ ها

موضوع ثابتی که زنان در فشن به آن توجه می کنند موضوع رنگ ها است که همیشه بی عیب و نقص است. دفعه ی بعد که یک دختر را می بینید رنگ های لباس خود را دوست دارد، لحظه ای به این فکر کنید که چرا آن را دوست دارد.

درحال حاضر من موافق داشتن چند رنگ در یک استایل هستم.  اکثر مردان تنها دو حالت رنگی دارند: تک رنگ یا روشن.

  • اهمیت بافت لباس

بافت و جنس مناسب فصل بسیار مهم است و هیچکس بیشتر از زنان این را نمی فهمد. مردان در تمام فصول به طور غریزی  جنس کتان را انتخاب می کنند.

تشخیص بافت لباس می تواند در فصل زمستان شما را گرم و در فصل تابستان شما را سرد نگه دارد.

 

 

  • مخالفت با یونیفرم

اعتراف می کنم که من یک لباس دارم که اغلب آن را انتخاب می کنم. مردان تمایل دارند که مناسب به نظر برسند. از سوی دیگر زنان به لباس های جذاب تر فکر می کنند. یک روز می توانند به عنوان یک زن با کسب و کار لباس بپوشند و روز بعد یه عنوان یک دوچرخه سوار لباس بپوشند.

آن ها هر روز این موقعیت را دارند که یک نقش را بازی کنند و شخصیت های مختلف را امتحان کنند. بدیهی است، من از بازی کردن نقش دزدی دریایی حمایت نمی کنم، اما انتخاب ها جسورانه هر روز تجربه ی فوق العاده ای است.

لباس زنانه

در نهایت، از اینکه اطراف فروشگاه های زنانه قدم بزنید نترسید. من موفق به پیدا کردن برخی از لوازم مورد علاقه ی خودم در فروشگاه های زنانه شدم.

اکثریت مردان از این موضوع خجالت می کشیند و به نظرشان عجیب و غریب است.

به عنوان مثال، برخی از اکسسوری های زنانه فروشگاه های اینترنتی را ببینید و می تواند به راحتی فارغ از اهمیت جنسیت از آن استفاده کنید. کلاه و روسری سبک های خاص می تواند مناسب زنان و مردان باشد.

حرف آخر

بنابراین، دفعه ی بعد که می خواهید برای استایل خود الهام بگیرید فراموش نکنید که یک بازار دیگر وجود دارد. چرا از ایده ها الهام نگیرید؟ دفعه ی بعد که یک زن استایل خود را تحسین کرد، سعی کنید آن جذابیت ها را ببینید و توجه کنید چگونه می توانید از آن ها استفاده کنید. نتیجه ممکن است شما را شگفت زده کنند.

مردان از فشن های زنانه چه چیزهایی یاد می گیرند
برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا