پوشاک

فشن در مردان: چه کسی می گوید شما باید خوب به نظر برسید؟

مقدمه

بیاید با آن رو به رو شویم، ما خیلی به تصویر، لباس، مو و رژیم غذایی خود اهمیت نمی دهیم. ما به این ها اهمیت می دهیم زیرا می خواهیم خوب به نظر برسیم. ما می خواهیم مردم به ما توجه کنند و احساس خوبی داشته باشیم.

همه ی مردان به زنان اهمیت می دهند

اکثر مردم، رابطه های مختلف بازی زندگی آن ها است. خانه ی خود را ترک می کنید و فکر می کنید بهترین فرد را در آن روز ملاقات کنید.

در این بخش، ما بخش زیادی از زندگی خود را ضرف قضاوت درمورد دیگران می کنیم. ما دائما خودمان را با دیگران مقایسه می کنیم، ما آنها را به عنوان افراد موفق می بینیم.

اما درواقع، زمانی که شما به آن فکر می کنید، تقریبا همه چیز در بالا به لحاظ اجتماعی قابل قبول است. وسواس بودن درمورد لباس و تصویر ما می تواند بی معنا باشد و هنگامی که به این موضوع اهمیت ندهیم جامعه پیشرفت می کند.

دنیا یک مکان سطحی است، بدون درگیر شدن در بحث های اجتماعی و انسان شناسی، نگاه شما مهم است. این یک معامله ی بزرگ است. وسواس داشتن درمورد لباس را تقریبا همه انجام می دهند زیرا هیچ کس نمی خواهد زشت نامیده شود. کل مفهوم لباس پوشیدن هنگام ترک خانه براساس هوشیاری و آگاهی اجتماعی است.

من فکر می کنم که منصفانه می توان گفت که تقریبا هر فردی که می شناسیم به استثنای چند مورد، با این موضوع درگیر هستند.

اما چه کسی بیشتر از همه به شما می گوید خوب به نظر برسید؟

چه کسی می گوید خوب به نظر برسید؟

همانطور که می دانید فشن یک موضوع اجتماع است. ایده ی استایل و لباس پوشیدن برای سلیقه ی خاص را باید مورد توجه قرار داد. چه کسی به شما می گوید که چیزی که شما پوشیده اید بهتر از چیزی است که شخص دیگری پوشیده است؟

می توانید به این واقعیت فکر کنید که شما بهترین هستید. اگر به آن اطمینان دارید، دیگران را مجذوب می کنید و آن ها واقعا مهم نیستند. اما شما نمی توانید تضمین کنید که همه همه چیز را دوست ندارند.

نیازمند تایید بودن

بنابراین اگر شما به اندازه ی کافی مطمئن نیستید که خوب به نظر می رسید، آیا ممکن است تایید دوستانتان نظر شما را تغییر دهد؟ هرکس دوست دارد کامل باشد و این موضوع به همه ی ما کمک می کند.

آیا دوستان شما درمورد فشن به شما توصیه می کنند؟ آیا یک شخص خاص به شما می گوید که در هدف خود موفق شده اید؟ دوستان بخش مهمی از زندگی ما هستند و نظر آن ها معنی زیادی دارد.

تاثیر صنعت مد

آیا صنعت فشن به ما می گوید چه چیزی بپوشیم؟ درحالی که ممکن است سبک خاصی داشته باشیم، اما این صنعت مد است که می گوید در هر فصل چه چیزی بپوشیم و چه چیزی بخریم.

دو بار در سال، مدل ها در نمایشگاه ها ظاهر می شوند و همه با خوشحالی آن ها را دنبال می کنند. فشن درحال تغییر است، سیک های کلاسیک شکل می گیرند و ما آن را دنبال می کنیم. ما به مغازه ها اعتماد می کنیم و آن ها کسانی هستند که می گویند چه چیزی انتخاب کنیم.

این یک مساله ی بسیار پیچیده است، اما این یک روشی است که ارزش فکر کردن دارد. درک اینکه چرا یا از چه کسی در فشن الهام می گیریم؟ شما مجبور نیستید که همه ی مردم را در همه ی زمان ها راضی نگه دارید، اما حداقل می توانید تایید برخی آن ها را در برخی مواقع داشته باشید.

نتیجه گیری

در حقیقت، اینکه چه کسی ب شما می گوید خوب به نظر می رسید، ترکیبی از همه ی موارد بالا است. صنعت فشن، به طور کلی به ما می گوید چه چیزی بپوشیم.

اما در این میان ما هنوز هم انتخاب می کنیم: ما می توانیم انتخاب کنیم که چه چیزی بپوشیم. اعتماد به نفس در لباس باعث می شود که راه رفتن شما و صحبت کردن شما تحت تاثیر قرار بگیرد. تایید دوستان شما تقریبا مفید است. آن ها بازخوردهای صادقانه به ما می دهند.

فشن در مردان: چه کسی می گوید شما باید خوب به نظر برسید؟
برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا