پوشاک

استایل سال نو برای مبتدیان و پیشرفته ها

استایل سال نو برای مبتدیان و پیشرفته ها

معرفی

درنهایت همه ی موجودات شام کریسمس خورده اند. شما حتی موفق به خوردن شکلات های کریسمس که از جشن ها دریافت کرده اید، شده اید. و همه می دانند آن ها بدترین هستند.

بنابراین با شکم پر تصمیم گرفته اید که برای سال نو تصمیم بگیرید. و این بار شما تصمیم دارید آن ها را انجام دهید. به طور جدی امسال را متفاوت می پندارید!

ممکن است شما تصمیم بگیرید که در یک باشگاه عضو شوید، یا اگر نیاز به باز کردن یک حساب برای پس انداز دارید به آن فکر کنید. بیاید با این ها رو به رو شویم، آنها بسیار ساده تر از آن هستند که به آن فکر می کنیم و می توانند هیجان انگیز هم باشند.

البته، من می دانم که افرادی که این مطالب را می خوانند، استایل های متفاوتی دارند، بنابراین تصمیم گرفتم این فهرست را به دو قسمت تقسیم کنم. پنج مورد برای مبتدیان و پنج مورد برای مردان پیشرفته تر وجود دارد.

بنابراین در ادامه این مطالب ارائه شده اند:

استایل مبتدیان در سال نو

  • به کفش های خود توجه کنید

منظورم این است که به کفش های خود توجه کنید. این اولین نشانه است که می گوید شما به ظاهر خود اهمیت می دهید، زیرا این مساله ای است که بسیاری از افراد آن را نادیده می گیرند.

ممکن است شما به سادگی از آن ها نگهداری کنید یا هر آخر هفته آن ها را تمیز کنید و از آنها مراقبت کنید، این مساله ای است که همه ی ما باید آن را شروع کنیم. این کمک می کند که در هفته های اول که کفش خود را می پوشید، می توانید عمر مفید آن را افزایش دهید، که اگر بیشتر از صد یورو برای آن هزینه کرده باشید واقعا امری مهم است.

  • کلاسیک باشید

زمانی که برای اولین بار به فشن مردان می پردازید می تواند امری سرگرم کننده باشد. بسیاری از استایل ها در دسترس شما هستند، احساس می کنید هیچ محدودیتی در خرید و ترکیب آنها باهم وجود ندارد.

من نمی توانم به اندازه ی کافی تاکید کنم که در کمد خود باید چند مورد را داشته باشید مانند کت وشلوار، پیراهن سفید. اینها مواردی هستند که با هر چیزی در هرجایی می توانند پوشیده شوند.

این موارد کلاسیک، ساده و همه کاره هستند، تمام چیزهایی که شما از یک لباس می خواهید.

  • خیاط داشتن

اگر شما یک خیاط ندارید، یک خیاط انتخاب کنید. سپس او را به عنوان بهترین دوست خود انتخاب کنید. این مورد دنیای شما را تغییر می دهد.

  • کیف بردارید

لطفا از حمل کیسه با خود در باشگاه خودداری کنید. یک کیف در دست بگیرید. یک کیف چرم بخرید. یک کیف نامناسب به راحتی مانند کفش نامناسب می تواند استایل شما را خراب کند، و این احتمالا شایع ترین مشکل این روزها است. انجام ندهید.

  • خودتان را بشناسید

این یک راه دیگری برای کسب تجربه در این زمینه است. نگران نباشید و موقع لباس پوشیدن کمی ریسک پذیر باشید. کارهایی که انجام نمی دادید را انجام دهید.

این یک روش عالی است تا سبک شخصی خود را پیدا کنید. بعد از مدتی به شما کمک می کند تا استایل خود را پیدا کنید.

استایل در سال نو برای پیشرفته ها

  • فصل ها

به کمد لباس فصلی فکر کنید. شما باید در مرحله ای باشید که کمد لباس شما تمام اصول را رعایت کند. کمد لباس مناسب فصل می تواند شما را در تابستان خنک نگه دارد و در زمستان گرم نگه دارد.

و چه کسی می تواند هیجانی را که تغییر فصل با خود به همراه دارد، انکار کند؟

پارچه ها و لباس های مناسب بهار و تابستان

پارچه ها و لباس های مناسب فصل پاییز و زمستان

  • ریشه و غریزه ی خود را در نظر بگیرید.

تقریبا همه ی لباس هایی که می پوشید، دلیلی در ذات و سنت شما دارد. به عنوان مثال، لباس پشمی برای این است که شما را گرم نگه دارد، پوشیدن آن ها در تابستان کمی عجیب و غریب است.

همین مساله را می توان برای لوازم جنبی مانند کراوات و یقه ی لباس هم در نظر گرفت. در روزهای اخیر استفاده از آن افزایش یافته است. اگر شما هدف اصلی استفاده از کراوات را نمی دانید، استفاده از آن برای شما جذاب نیست.

همین امر درمورد پوشیدن پیراهن بدون یقه با کراوات استفاده می شود. همه ی این ها نشان می دهند که شما کپی کرده اید بدون اینکه هدف واقعی آن را درک کنید.

  • قانون دوم از سه

هنگامی که به دنبال ترکیب لباس خود هستید، بیش از دو مورد را الگوی لباس خود قرار ندهید. به عنوان مثال، یک پیراهن آبی راه راه را با کراوات خاکستری باهم بپوشید، و با مت و شلوار ست کنید. این دو مورد از سه تا الگوی لباس شما هستند.

همین امر درمورد استفاده از رنگ ها هم مشاهده می شود، همیشه یکی از سه رنگ را به عنوان یک تک رنگ انتخاب کنید.

  • استفاده از لباس های دست دوم یا خرید از حراجی ها

یک اصطلاح آمریکایی است و بهتر از “به خیریه توجه کن/ و یا مغازه های شلوغ” است. این مکان ها معادن طلا با قیمت های باورنکردنی هستند.

  • حرف های ما را به عنوان انجیل درنظر نگیرید

در واقع خودتان شروع به فکر کردن کنید. من متوجه شدم که از وقتی که به خیاطی و لباس های کلاسیک علاقه مند شدم، تعداد مجلات و وبلاگ هایی که می خوانده ام به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

به این فکر کنید که سبک خود را داشته باشید. اگر فکر می کنید استایلی برای شما مناسب نیست، پس آن را انجام ندهید.

 

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا