پوشاک

قوانین لباس پوشیدن برای مراسم عروسی

قوانین لباس پوشیدن در مراسم عروسی

نوع مراسم را بررسی کنید.

دعوتنامه ی عروسی حاوی اطلاعاتی مهم است و می تواند به شما کمک کند که چه تصمیمی بگیرید و چه لباسی را بپوشید. ممکن است بهتر باشد کت بلند بپوشید. ممکن است نیاز باشد تا شما کمی بیشتر تحقیق کنید، مثلا از افراد نزدیک داماد سوال بپرسید. کریستوفر مودو، خیاط بریتانیایی می گوید: “اگر دعوت نامه به شما می گوید که نوع لباس خاصی بپوشید، به این معنا است که عروس و داماد واقعا می خواهند شما آن نوع لباس را بپوشید.” پس شما حتما آن نوع لباس را بپوشید.

قوانین لباس پوشیدن در مراسم عروسی

به میزبان احترام بگذارید.

مراسم عروسی فرصتی برای شوی لباس نیست. مطمئنا اگر میزبانان ورزشکار باشند، یک استایل خاصی را به عنوان تم عروسی انتخاب می کنند. شما باید این استایل را برای آن مراسم قبول کنید. در این مراسم شما نباید کفش مخملی را فراموش کنید.

اگر شما می خواهید کت و شلوار بپوشید، پارچه ی جنس گتان را انتخاب کنید.

قوانین لباس پوشیدن در مراسم عروسی

لباس رسمی

مودو می گوید: “مردان برای مراسم عروسی می خواهند لباس های گران قیمتی بپوشند که معمولا در روزهای دیگر آنگونه لباس نمی پوشند. برای مثال، مردان را با پیراهن های بلند و طرح شلوغ می توانید ببینید. و همیشه یک مرد با کت و شلوار آبی وجود دارد.”

استایل مراسم عروسی

استایل زیرکانه

قوانین لباس پوشیدن برای مراسم عروسی

از اینجا شروع کنیم که پوشیدن کت و شلوار محل کار در مراسم عروسی مشکلی ندارد، البته اگر خیاط آن را به خوبی دوخته باشد. کت و شلوار مناسب و خوش دوخت را می توانید در مراسم های مختلف استفاده کنید.

می توانید در مراسم های مختلف تفاوت های جزئی ایجاد کنید. با پیراهن و کروات های مختلف و ساعت مچی تغییر ایجاد کنید. برای تغییر استایل خود با یک کت و شلوار می توانید تغییرات جزئی ایجاد کنید.

قوانین لباس پوشیدن برای مراسم عروسی

اگر نمی خواهید کاملا استایل رسمی داشته باشید، می توانید تغییرات جزئی ایجاد کنید. بنابراین، می توانید با کت و شلوار خود یک پیراهن اسپرت انتخاب کنید.

قوانین لباس پوشیدن برای ماسم عروسی

زیبا و مرتب به نظر رسیدن کار سختی است. پوشیدن کت با شلواری که با آن ناسازگار باشد کار سختی است. هیچ راه ساده تری برای جذاب به نظر رسیدن در مراسم عروسی وجود ندارد.

خیاط های متفاوت خلاقیت های متفاوتی دارند و استفاده از کارهای متفاوت شما را خلاق تر نشان می دهد. می توانید از پارچه های ترکیبی استفاده کنید. همچنین می توانید از رنگ ها و الگوهای مختلف استفاده کنید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا