پوشاک

استایل تام هالند: چگونه مانند ستاره ی فیلم مرد عنکبوتی لباس بپوشیم؟

تام هالند

بدون پیراهن

او ثابت کرده که قهرمان جایگزینی پیراهن رسمی است، این نقطه قوت او است. او ظاهرا یک کمد لباس بی پایان دارد که همه ی لباس هایش در بدن کشیده اش زیبا هستند.

تام هالند

کت و شلوار

او استایل های کلاسیک را هم انتخاب می کند. در اینجا کلاسیک کلمه ی مناسبی است. لباس او طراحی مناسبی دارد و ظاهری زیبا و ظریف را برای او ایجاد می کند. اگر دوباره توجه کنید، متوجه می شوید که پیراهن یا کراواتی را مشاهده نمی کنید.

تام هالند

چرم و راه راه

در ادامه ی مهارت او در طراحی استایل مدرن، یک استایل دیگر او را نشان می دهیم. او با پیراهن راه راه (با رنگ روشن) و با یک ژاکت جیر یک استایل متفاوت برای خود طراحی کرده است.

تام هالند

پس از سال ها

پیراهن یقه باز راه راه و ترکیب آن با سبز تیره نشان می دهد که او می تواند لباس های رنگی انتخاب کند و همچنان در این عرصه برنده باشد.

تام هالند

مرد هالیوودی در پاییز

این استایل نشان دهنده ی عشق تام به رنگ های پاییزی است و با استایل خود یک احساس خاصی به بقیه می دهد،این بازیگر هالیوودی با استایل خود یک رنگ پالت رنگ جذاب را طراحی کرده است. پوشیدن کفش بدون جوراب ریسک است اما برش شلوار و رنگ های مناسب باعث زیبا شدن استایل او شده است.

تام هالند

 

لباس تنگ و کشی

او یکی از ستاره های هالیوود است. او با انتخاب این کت، مرز لباس رسمی را جا به جا کرد. در طراحی این استایل، خلاق اصلی خیاط بی نظیر کت غیر متعارف است. او با یقه ی برگردانده شده و تقریبا ورزشی، نمونه ی مناسبی از کسی است که متناسب با قد خود لباس انتخاب می کند. این لباس قد او را بلندتر نشان می دهد.

تام هالند

تلاش کردن

پوشیدن لباس جدید یا منحصر به فرد در مراسم فرش قرمز ریسک بزرگی است. در این مورد، تام واقعا سر و صدا به پا کرد. به جای استفاده از رنگ های مختلف، او با یک کت غیرمتعارف دنیای مد و فشن را تغییر داد. این نشان دهنده ی توانایی او در زمینه ی مد است. در زیر کت، تام یکی از قوانین ساده ی لباس پوشیدن مردان را درنظر گرفت: استفاده از پیراهن با رنگ خنثی.

تام هالند

لباس های تیره

هر ابر قهرمان به یک هویت مخفی نیاز دارد و تام در اینجا دنبال استایل راحت و روزانه است، لباس تیره و جدی بدون اینکه لزوما این استایل کاملا به صورت راحتی و روزانه باشد.

تام هالند

کلاسیک هالیوودی

به عنوان کسی که عاشق استایل کلاسیک است، تام پاپیون مشکی دوست دارد. او مجددا لباس با دو دوکمه انتخاب کرد و همچنین پیراهن سفید پوشید. این یک کت و شلواری است که همه ی مردان آن را دوست دارند.

تام هالند

تام هالند

جیمز باند یکی از قهرمان های دنیای فشن برای علاقه مندان است.  او از دو رنگ آبی استفاده کرده است و یک کراوات راه راه را انتخاب کرده است.

تام هالند

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا