دسته‌بندی نشده

عمل جراحی برای مردان: هر چیزی که شما باید بدانید

عمل جراحی زیبایی مردان

اکثر مردان حداقل یک بار در آینه نگاه کردند و فهرستی از نقص های صورت خود تهیه کرده اند. خط های روی صورت که قبلا وجود نداشت. لکه ها و جوش هایی که قبل از ۳۰ سالگی نبودند. جراحی پلاستیکی برای مردان همیشه ممکن یا مقرون به صرفه نیست.

چه  چیزهایی را باید اول بدانیم؟

هر عمل جراحی زیبایی دارای ریسک و خطر است. اگر به عمل جراحی زیبایی فکر می کنید ابتدا خوب تحقیق کنید و در صورت امکان با جراح صحبت کنید. شکایت های زیادی برای روش های غیر بهداشتی بوتاکس انجام شده است. دولت انگلیس یک گروهی را راه اندازی کرده است که با جراح های زیبایی که کار خود را اشتباه انجام می دهند، برخورد می کنند. هارتی می گوید: “همیشه درمورد میزان تجربه ی جراح پرس و جو کنید”.

مراقب عمل های جراحی در خارج از کشور باشید. در سال های اخیر مراجه به مراکز درمانی خارج از کشور مانند هند و ترکیه افزایش یافته است و با اینکه ممکن است مقرون به صرفه باشد ولب درمورد کلینیک کاملا تحقیق کنید و درمورد مراقبت بعد از عمل در خارج از کشور فکر کنید. برای پیدا کردن جراح در انگلیس به وبسایت baaps.org.uk مراجعه کنید.

جراحی پلاستیکی مردان: عمل بینی

عمل بینی یکی از شایع ترین عمل های جراحی زیبایی در جهان است و یکی از محبوب ترین عمل های زیبایی مردان در انگلیس است.

چرا؟

برخی از مردان از بینی بزرگ خود ناراضی هستند، و برخی به دلیل شکستگی یا آسیب دیدگی بینی خود در یک حادثه با عمل دماغ فکر می کنند.

چطور؟

با یک روش نسبتا ساده عمل بینی انجام می شود و بعد از عمل جای زخمی روی صورت باقی نمی ماند. برش درون سوراخ های بینی اجازه می دهد تا به استخوان و غضروف دسترسی داشته باشید. سپس جراح شکل استخوان یا غضروف را تغییر می دهد و دوباره جای برش را بخیه می زند. معمولا عمل حدود دو ساعت طول می کشد و در این مدت مراجعه کننده را بی هوش می کنند. هارتی می گوید: “کبود شدن صورت بعد از عمل دماغ بستگی به فرد دارد. معمولا تا ده روز بعد از عمل جراحی این کبودی وجود دارد اما صورت برخی از افراد ممکن است کبود نشده باشد فقط کمی قرمز شده باشد”. ممکن است یک سال بعد از عمل بینی، نتیجه ی نهایی عمل شما مشخص شود. قیمت عمل معمولا متفاوت است و بین ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ یورو است و بستگی به نوع عمل شما دارد که می خواهید تغییرات جزئی ایجاد کنید یا دماغ خود را کاملا تغییر دهید.

عمل جراحی زیبایی مردان

پیوند مو

پیوند مو عملا از رده ی عمل های زیبایی خارج شده است. دکتر مدیسپا می گوید حدود ۷۰۰ عمل جراحی در سال انجام می دهد.

چرا؟

برخی از مردان از طاس بودن خود خجالت می کشند و این موضوع می تواند بر اعتماد به نفس آنها تاثیر منفی بگذارد. پیوند م می تواند اعتماد به نفس آنها را افزایش دهد.

چطور؟

روش رویینی یک روش محبوب پیوند مو است که فولیکول مو را استخراج می کنند. در این روش موهای پشت یا کنار سر (یا موی سینه) را برمی دارند و در قسمت بدون موی سر شما پیوند می زنند.

عمل جراحی زیبایی مردان

پیوند ریش

باتوجه به محبوبیت موی صورت، پیوند آن یکی از پیوندهای اجتناب ناپذیر است. در یک نظرسنجی جراحان اظهار کردند که در سال ۲۰۱۴، ۷۲ درصد افزایش پیوند ریش در مردان وجود داشت.

چرا؟

پیوند ریش یک راه حل دائمی برای داشتن ریش است. یا ممکن است شما دوست داشته باشید مدل ریش خود را طبق فرم صورتتان تغییر دهید.

چطور؟

همانند استخراج فولیکول، موهای فرد را پشت سر او یا بدن او بر می دارند و روی صورت او پیوند می زنند. یک ریش کامل حدودا به ۴۰۰۰ مو نیاز دارد. عمل پیوند ریش گران (بین ۳۰۰۰ تا ۶۰۰۰ یورو) و وقت گیر (بین سه تا نه ساعت) است.

عمل جراحی زیبایی مردان

لیپوساکشن

حتی با سخت ترین رژیم ها، تبدیل چربی به عضله کار راحتی نیست. گزینه ی لبپوساکشن برای مدت طولانی برای افرادی که مایل به سیکس پک بودند محبوبیت زیادی داشت.

چرا؟

گاهی اوقات چربی به مقدار زیادی وجود دارد که با ورزش امکان حذف آن نیست. تکنیک لیپوساکشن گزینه ی مناسبی به نظر می رسد.

چطور؟

اگر فیلم عمل لیپوساکشن را دیده باشید حتما متوجه شده اید که با یک لوله از بدن شما چربی خارج می کنند. دکتر رابرت ویل جراحی در لندن است و می گوید: “معمولا مردان که به من مراجعه می کنند در رنج سنی سی یا چهل سال هستند و از همه نوع قشری هستند”.

این جراحی چون چربی را حذف می کند و بافت های دیگر دست نخورده باقی می ماند، پوست شما بعد از این عمل صاف و یکنواخت می شود و درد و کبودی به حداقل می رشد.

عمل جراحی زیبایی مردان

جراحی پلک (بلفاروپلاسی)

این جراحی به خصوص در افراد در سن میانسالی شایع است که برای خلاص شدن از افتادگی پلک است.

چرا؟

اگر چشمان پنجره ای برای روح هستند، پلک چشم یک جفت پرده است که می تواند از چشم های شما محافظت کند.

چطور؟

هارتی می گوید: “اغلب مردم به کسانی که افتادگی پلک دارند می گویند خسته به نظر می رسند، درحالی که پوست بیش از حد آنها اینگونه به نظر می رسد”. برای مقابله با این مساله، برش های کوچک برای از بین بردن چربی اضافی پوست انجام می شود. حدود یک تا سه ساعت طول می کشد، هزینه ی آن بالغ بر ۳۰۰۰ یورو است.

عمل جراحی زیبایی مردان

عمل جراحی گوش (اتوپلاستی)

یکی از محبوب ترین عمل های جراحی مردان است. یک عمل نسبتا ساده است که غضروف پشت گوش را بازسازی می کنند که کمی به سر نزدیکتر شود.

چرا؟

برخی از افراد از مدل گوش خود راضی نیستند.

چطور؟

پشت گوش یک برش می دهند تا غضروف را بازسازی کنند و باعث می شود که گوش شما زیباتر به نظر برسد. این عمل حدود یک تا دو ساعت طول می کشد، معمولا بی حسی موضعی انجام می شود. معمولا نتیجه ی راضی کننده است ولی غضروف در طول زمان می تواند تغییر شکل دهد.

عمل جراحی یبایی مردان

 

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا