پوشاک

استایل مردان ایتالیایی

استایل مردان ایتالیایی

مقدمه

کلیفورد گرود گفته است: “من از یکنواخت بودن و مقاوم بودن در برابر رنگی بودن و پر زرق و برق بودن بیزارم.” استایل ایتالیایی متمایز است. در ادامه به طور مختصر با استایل ایتالیایی در لباس مردانه آشنا خواهید شد.

استایل ایتالیایی

استایل ایتالیایی متنوع تر از آن است که مردم فرض می کنند. ایتالیا یک کشور وسیع است و اهمیت زیادی به استایل فردی داده می شود. به عنوان مثال، ژاکت های رومی و ناپلئونی با یک دیگر متفاوت اند.

به طور کلی، لباس های ایتالیایی نسبت به لباس های برتانیایی با حساسیت بیشتری طراحی می شوند. خیاط های ناپلئونی و سیسیلی حساسیت بالایی دارند و لباس های آنها قابل تشخیص است. سیسیلی به عنوان ارتباط بین فرهنگ مدرن و صنعتی غربی شناخته شده است.

استایل مردان ایتالیایی

برندها برای تماشا

کلمات زیادی روی برندهای ایتالیایی نوشته شده است، اما لیبل هایی هم هستند که قابل مشاهده نیستند. چهار لیبل موردعلاق ی من که قیمت آنها به هم نزدیک است و کاملا ایتالیایی هستند عبارتند از: کمو، اسمپلر، بوگولیلی و آقای ریک تیلور.

ژاکت های زیبای بعدی با قیمت مقرون به صرفه و ظرافت ایتالیایی تولید شدند.  آقای ریک تیلور  آنها را طراحی کرده است.

بوگیلولی به عنوان یکی از بهترین سازندگان کت در جهان شناخته شده است. کیفیت مواد سازنده ی آن باعث زیبایی کت شده است و بسیار لوکس هستند. براین اساس، قیمت آن کمی بالاتر است.

بیشتر جنبش های جوان در کمو و اسمپلر قابل مشاهده هستند.

استایل مردان ایتالیایی

هنر واقعی اسپرزاتورا

هنر اسپرزاتورا معمولا به عنوان “عدم انطباق به منظور پنهان کردن تمام هنر و خلق چیزی که کی گوید بدون هیچ تلاش و فکر درمورد آن” شناخته شده است.

به نظر می رسد که زمان فکر کردن و آزمایش ایده های لباس کلید اصلی طراحی استایل است.

همانطور که مت آلیسون اشاره کرده است، بین دانستن قوانین و شکستن آنها و نداستن قوانین و شکستن آنها تفاوت وجود دارد.

بنابراین شناخت دقیق نوع بدن خود، شخصیت، رنگ پوست و موقعیت جغرافی تان برای پیدا کردن استایل شما بسیار مهم است. به عنوان مثال، یک ژاکت ناپلئونی ممکن است وسوسه انگیز باشد، اما اگر عرض شانه ی شما بزرگ باشد، این لباس شما را شبیه گوریل می کند.

کسانی که سعی دارند استایل ایتالیایی را تقلید کنند ممکن است با مشکل مشابه مواجه شوند.

استایل مردان ایتالیایی

هنر به نظرسیدن اینکه برای طراحی استایلتان خیلی تلاش کزدید در سبک ایتالیایی تعبیه شده است. اعتماد به نفس شما را بالا می برد و آن را به دیگران منتقل می کند و شما در لباس خود راحت خواهید بود. یک معادله ی ساده را به دست بیاورید: درست لباس پوشیدن اعتماد به نفس شما را بالا می برد. بنابراین، چیزهای نامناسب را باید حذف کنید. این انگیزه های معتبر اهمیت بالایی دارند.

الهام گرفتن از لباس

استایل ایتالیایی برای خیابان

استایل مردان ایتالیایی

لباس های رسمی برای کسب و کار دومین طبیعت لباس های ایتالیایی است. کت و شلوارها اغلب رسمی هستند، اما جزئیات آن لباس را غیررسمی تر می کند. پیراهن با دکمه های پایین یکی از این لباس ها است که در ابتدا به نظر نمی رسد ولی با تغییر جزئی می تواند برای محل کار مناسب باشد.

استایل های غیررسمی بر جدایی ها تمرکز می کند، که استایل ایتالیای روی آن تمرکز دارد که بین محل کار و محل تفریح تعادل ایجاد کند. یک پارچه با جنس کتان برای ماه های گرم مناسب است و شما می توانید آن را با یک تی شرت آبی با یقه ی باز بپوشید. یک پیراهن با یقه ی باز جایگزین مناسبی است.

شلوار سفید یک جزء اصلی برای مردان ایتالیایی است. در این مثال، آنها از رنگ های پررنگ تر استفاده نمی کنند.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا