پوشاک

بهترین برندهای لباس های کار در جهان

بهترین برندهای لباس های کار در جهان

شما تقریبا لباس هایی برای محیط کار دارید: شلوار جین، ژاکت، شاید کت یا پیراهن. بسیاری از لباس های کلاسیک برای محیط کار طراحی شده اند. امروز لباس های کار با برندهایی ساخته شده اند که جنس آن بادوام است اما همچنان شیک است، گاهی اوقات با دوختن مجدد و ترکیب کردن جزئیات.

برندهای برتر لباس کار

لباس کار چیست؟

قبل از اینکه به پیراهن و کروات کنید، لباس کار چیزی نیست که در واقع در محل کار می پوشید، مگر اینکه در صعت ساخت و ساز یا طراحی گرافیک مشغول به کار شوید. این نوع لباس بدر صنعت فشن و طراحی به کار برده می شود. تعجب آور است که این لباس ها قیمت مناسبی دارند، البته ما توان این لباس ها را با قیمت گران هم تهیه کرد.

بهترین برندهای لباس کار

کارهارت

یک نام با دو محصول متفاوت: کارهارت در آمریکا هنوز یک لباس کار واقعی است، همانطور که در سال ۱۸۸۹ بود. در اروپا، هنوز این ریشه ها منطقی هستند، اما در قرن معاصر طراحی آنها کمی متفاوت است.

برند لباس کار در جهان

استن ری

استن ری یک برند در تگزاس است که از سال ۱۹۷۲ با عنوان “حدقل سر و صدا با بیشترین کارکرد” شناخته شده است. مردم این برند را دوست دارند. به تازگی این برد تولیدات خود را بیشتر کرده است و از رنگ های بیشتری استفاده کرده است.

لباس کار

مهندس گارمنتز

یکی از اولین برندهایی که به لباس کار توجه کرد، است. همانطور که از نام آن مشخص است، در طراحی این لباس ها به اصول مهندسی توجه شده است. این برند در سال ۲۰۰۲ راه اندازی شده است.

لباس کار

ارسلو

ژاپنی ها بهترین سازندگان لباس کار هستند و آمریکایی ها لباس آنها را نبال می کنند. این برند یک نام تجاری مدرن است.

لباس کار

نیجل کابورن

این برند از سال ۱۹۷۰ طراحی لباس مردانه را آغاز کرد و به استایل های ارتشی ها توجه کرد، که امروزه آرشیو وسیعی دارند.

لباس کار

آرپنتور

این یک برند آمریکایی و بریتانیایی نیست، این برند فرانسوی است و در سال ۲۰۱۱ توسط مارک اسیلی و لوران بورن کار خود را آغاز کرد.

لباس کار

دانتون

در سال ۱۹۳۱ تاسیس شد. این برند آخرین برند لباس کار ژاپنی است که دوباره متولد شده است.

برند لباس کار جهان

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا