پوشاک

استایل های خیابان و اینکه چرا این مساله اهمیت دارد؟

استایل های خیابان و اینکه چرا این مساله اهمیت دارد؟

استایل های خیابانی استایل های خلاقانه است که دانشجویان هنر ساعت ها جلوی آینه برای طراحی این استایل وقت می گذرانند. استایل خیابانی صنعت مد و ترندهای خیابانی را دنبال می کند. وقتی به درستی طراحی شود یک نوع هنر است و منعکس کننده ی رابطه ی بین دنیای زیبایی شناختی و دنیای واقعی است.

اگر هنوز این مفهوم برای شما مبهم است مطمئنا بعد از دین عکس هایی که با شما به اشتراک می گذاریم موضوع برایتان روشن میش ود.

استایل خیابانی: جنبه ی انسان دوستانه

استایل خیابانی: جنبه ی انسان دوستانه

استایل خیابانی فلورانس (تصویر سمت چپ در عکس بالا)

در تصویر اول یک مرد جوان مضحک یک اورکت شتری زیبا در فلورانس پوشیده است. چیزی که از این عکس من را هیجان زده می کند حس زنده بودن و حرکت داشتن این عکس است.

این عکس یک انسان را نشان می دهد که دنبال زندگی روزمره است و نقشی را بازی می کند که استایل در زندگی او اهمیت زیادی دارد.

این مرد به دلیل لباس هایی که پوشیده است استایلیست نیست، به دلیل مدل ایستادن و نحوه ی حرکت او تاثیرگذار است.

استایل خیابانی ایتالیایی (تصویر سمت راست)

اگر کسی درمورد استایل های ایتالیایی اطلاعی نداشته باشد، من این عکس را به او نشان می دهم. انسانیت زیادی در این تصویر وجود دارد که معمولا باعث می شود من لباس ها را نادیده بگیرم.

استایل خیابانی: فراتر از نسل

استایل خیابانی: فراتر از نسل

استایل خیابانی قرن بیستم (تصویر سمت چپ)

این عکس در ابتدای قرن بیستم در شمال آفریقا گرفته شده است. چیزی که درمورد این عکس دوست دارم راهی است که بین این نوع استایل و ترندهای فعلی رابطه ایجاد کرده است. احتمالا شلواری مناسب تر از این وجود نداشته است و جوراب و کفش های او باعث شده است که مدرن به نظر برسد و می توانید ببینید که طراحان از این نوع استایل ها الهام گرفته اند.

درمقایسه با قرن بیست و یکم (تصویر سمت راست)

می توانید ببینید که تصاویر استایل خیابانی با نمونه های جدیدتر قابل مقایسه است.

استایل خیابان: تغییرات فرهنگی

استایل خیابان: تغییرات فرهنگی

تاریخچه ی استایل خیابانی می تواند شگفت انگیز باشد، به ویژه هنگامی که از به ترندهای فرهنگی توجه شود. در تصویر سمت چپ به عنوان مثال، عکس چند نفر از راک استرها در ده ی ۱۹۵۰ دیده می شود. عکس سمت راست هم عکس الکس ترنر است.

با این حال، لباس هایی که در این عکس مشاهده می شود نشان دهنده ی قبیله ی موسیقی نیست. این لباس ها منعکس کننده ی وضعیت بین جوانان و وشعیت موجود کشور است.

حرف نهایی

همانطور که مشاهده می کنید، استایل خیابانی چیزی بیشتر از هنر عکاسی است. این یک نگاه اجمالی به روابط پیچیده بین فشن و تاریخ، میراث و بشریت است.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

بالا